Jak nejsnáze platit?

PLATEBNÍ METODY

ONLINE

SJEDNÁNÍ
JE PLNĚ ONLINE

RYCHLE

HOTOVÉ
ZA 5 MINUT

BEZ PROBLÉMŮ

PORADCI
NA TELEFONU

Platba kartou

Jednoduchá a bezpečná cesta k rychlému zaplacení pojistného online. Okamžitá úhrada částky kdykoliv během dne, i o víkendu. Platit lze pouze kartou vydanou v EU. Pro zaplacení stačí znát 16 místné číslo karty, datum vypršení platnosti karty a CVV kód (3 místné ověřovací číslo z rubu karty). Kvůli bezpečnosti je nutné platbu ještě potvrdit unikátním kódem, který zasílá banka SMS zprávou.

Platit lze platebními kartami typu:

Online bankovní převod (platební tlačítko)

Oblíbená online platba s předvyplněným platebním příkazem. Okamžitá úhrada částky kdykoliv během dne, i o víkendu. Snadná, rychlá a bezpečná metoda online platby. Automatické přesměrování do internetového bankovnictví, kde se stačí pouze přihlásit přihlašovacími údaji, potvrdit předvyplněný bankovní příkaz a potvrdit platbu unikátní kódem, který banka zasílá SMS zprávou.

Platit lze přes následující internetová bankovnictví:

Platební brána

Platba kartou používá platební bránu GoPay a PayU pro klienty z České republiky.

Apple Pay & Google Pay

Najbezpečnejší a najrychlejší platobní metoda.

Tuzemský převod

Číslo konta: 332213002/5500
IBAN: CZ9155000000000332213002
SWIFT: RZBCCZPP

Metoda klasickým bankovním převodem z bankovního účtu. Jedná se o bezhotovostní platbu mezi vaším a naším bankovním účtem. Platbu můžete zadat online nebo osobně na přepážce banky prostřednictvím bankovního příkazu. Banky přijatý požadavek zpracovávají v úředních hodinách a převod tak může trvat 1 – 3 dny. Záleží na bance, u které máte sjednaný bankovní účet. Platit lze v české měně.

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page