Hledáte nejvýhodnější úrazové pojištění na trhu?
Uzavřete si úrazové pojištění online!

Nejlevnější úrazové
pojistění

ONLINE
sjednání
je plně ONLINE
RYCHLE
hotové
za 5 minut
BEZ PROBLÉMŮ
Poradce
na telefonu

Úrazové pojistění
na míru pro Vás

Úrazové pojištění od největších pojišťoven na českém trhu

Jsme jediný zprostředkovatel pojištění, který Vás v případě Vašeho zájmu osloví při vyhodnocení Vašich potřeb k uzavření úrazového pojištění online, telefonicky a osobně. Úrazové pojištění je nesmírně důležité pro ochranu Vás či Vašich dětí. Udělejte první krok v klidu a s rozvahou.

Jak funguje naše kalkulačka úrazového pojištění?

main-page

ZADÁNÍ VAŠICH ÚDAJŮ

Proč je potřebujeme? Abychom mohli nejdříve pochopit jak moc velká a složitá pojistná rizika budete potřebovat zrovna Vy. Vybereme Vašeho zkušeného poradce, který se Vám bude věnovat a vše Vám vysvětlí. Vybereme vhodné produkty do nabídky a nakonec vhodnou formu komunikace s Vámi, protože ne každé pojištění lze uzavřít online.

main-page

ZPRACOVÁNÍ

Na základě Vám poskytnutých údajů okamžitě zpracujeme poptávku. Předáme ji vhodnému poradci na základě jasně stanovených premis. V případě potřeby Vás budeme kontaktovat, abychom pochopili přesně Vaše potřeby a preference.

main-page

NABÍDKA PRO VÁS

V okamžiku, kdy příslušný poradce bude veškeré údaje potřebné vypracování nabídek pojištění dostanete vše do emailu a vše Vám bude ještě jednou vysvětleno. Proces kompletního a kvalitního uzavření smlouvy jistě nelze udělat během pár minut, či jednoho telefonátu či schůzky. Mějte to vždy napaměti.

„Vše, co potřebujete vědět o úrazovém pojištění“

main-page

SJEDNÁNÍ
JE PLNĚ ONLINE

main-page

HOTOVÉ
ZA 5 MINUT

main-page

PORADCE
NA TELEFONU

3 nejčastěji kladené otázky

Co je úrazové pojištění?

Úrazové pojištění je občanskoprávní pojištění, které vás chrání v případě náhlého úrazu. Jeho sjednáním zajistíte finanční zabezpečení pro sebe i pro osoby, které jsou závislé na vašich příjmech, a můžete tak předejít finančním problémům v době vašeho léčení.

Komu se vyplatí sjednat si životní pojištění?

Úrazové pojištění se vyplatí všem osobám, které by se mohly v případě úrazu ocitnout bez finančních prostředků. Pokud třeba splácíte hypotéku nebo půjčku, je na zvážení, co by se mohlo stát v případě dlouhodobé nemoci a jak by se vaše životní situace mohla zkomplikovat.

Pojistku na úraz si mohou sjednat dospělí i senioři až do 85 let věku. Zároveň je možné založit pojištění úrazu i dětem. Nemohou si jej zařídit osoby v pracovní neschopnosti, majitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P, osoby v invalidním důchodu jakéhokoliv stupně a pacienti čekající na operační zákrok či vyšetření s podezřením na vážnou nemoc.

Co ovlivňuje cenu úrazového pojištění?

Kromě typu pojištění a vybrané pojišťovny má na cenu úrazového pojištění vliv několik zásadních faktorů:

– pohlaví, věk a zdravotní stav pojištěného,
– povolání,
– doba, na kterou je pojištění sjednáváno,
– vybraná pojistná nebezpečí a sjednané pojistné částky,
– vybraná připojištění,

Cenu za pojistku ovlivňuje nejvíce profese pojištěného. Pojišťovny rozlišují 3 (někdy 4) základní rizikové skupiny:

– Do první skupiny spadají profese, které nesouvisejí s manuální činností či obsluhou pracovních strojů či vozidel.
– Druhou skupinu zahrnují profese, u kterých je vyžadována manuální práce.
Do třetí, nejrizikovější skupiny patří profese, které úzce souvisejí s manuální činností a u nichž je vyšší nebezpečí úrazu (např. práce s výbušninami, ve výškách či záchranářské práce).

Připojištění k úrazovému pojištění

Smrt úrazem

Pokud pojištěná osoba zemře následkem úrazu, vyplatí pojišťovna pozůstalým (blízkým osobám, které jsou oprávněny dle pojistné smlouvy) sjednanou částku.

Trvalé následky úrazu

Částku plnění určuje pojišťovna podle zdravotního stavu pojištěného.

Tělesné poškození a invalidita následkem úrazu

Toto připojištění se zpravidla sjednává na třetí a nejhorší stupeň invalidity (dle české legislativy). Některé pojišťovny ale neuznávají legislativní systém rozdělení a zavedly vlastní, pokročilejší stupnici.

Denní odškodné při úrazu

Připojištění denního odškodného po dobu nezbytnou k vyléčení úrazu je určeno pro krytí malých, ale i vážných úrazů. Pojištěná osoba získá sjednanou denní dávku za každý den léčby v nemocnici či v době pracovní neschopnosti.

Pobyt v nemocnici v důsledku úrazu

Připojištění hospitalizace následkem úrazu kryje náklady na nemocniční lůžko a související péči v závislosti na délce hospitalizace.


HLEDÁTE NEJVÝHODNĚJŠÍ ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ NA TRHU?
Uzavřete si úrazové pojištění!

Nejlevnější úrazové
pojištění

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page