Chystáte se na vysněnou dovolenou nebo jste se prostě rozhodli vycestovat za dobrodružstvím?
Hledáte nejvýhodnější cestovní pojištění na trhu?

Cestovní pojištění
bez starostí

ONLINE
sjednání
je plně ONLINE
RYCHLE
hotové
za 5 minut
BEZ PROBLÉMŮ
Poradce
na telefonu

Cestovní pojištění
na míru pro Vás

main-page

SROVNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ OD VĚTŠINY POJIŠŤOVEN NA ČESKÉM TRHU.
VYŘÍZENÍ VEŠKERÉHO PAPÍROVÁNÍ ONLINE Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

main-page

NÁKLADY NA LÉČEBNÉ VÝLOHY, LÉKY, TRANSPORT A DALŠÍ NUTNÉ ÚKONY NA VAŠICH CESTÁCH.
NAVÍC NONSTOP ASISTENČNÍ LINKA!

main-page

MOŽNOST ZAPLATIT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ PLATEBNÍ KARTOU ONLINE.
U VYBRANÝCH POJIŠŤOVEN MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT VÝRAZNOU SLEVU Z CENY POJIŠTĚNÍ.

main-page

NEJLEVNĚJŠÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ JIŽ OD:
9 Kč / den (EVROPA)
19 Kč / den (SVĚT)

Důvody, proč si sjednat cestovní pojištění

main-page

SJEDNÁNÍ
JE PLNĚ ONLINE

main-page

HOTOVÉ
ZA 5 MINUT

main-page

PORADCE
NA TELEFONU

Proč si sjednat cestovní pojištění?

Nespoléhejte pouze na modrou kartičku pojištěnce (Evropský průkaz zdravotního pojištění, tzv. EHIC) – platí totiž jen v určitých zemích, a to pro ošetření ve státních zdravotnických zařízeních, leckde se přitom nevyhnete spoluúčasti či příplatkům. K evropskému průkazu navíc nenáleží asistenční služby po telefonu, jak je tomu naopak u cestovního pojištění, a tak svízelnou situaci budete muset řešit zcela sami.
Zajímavost: Podobná je situace i u cestovního pojištění k platební kartě. Tyto pojistky mají většinou velmi nízké pojistné limity, které nepokryjí náklady spojené se závažnějším úrazem, a omezený rozsah pojištění.
Pokud do zahraničí vyrazíte bez cestovního pojištění, budete se muset na případných výlohách finančně podílet nebo je celé zaplatíte sami – u komplikovaných zranění nebo v případě operace a hospitalizace se přitom mohou náklady vyšplhat ke statisícům korun.

Sjednání cestovního pojištění online

Cestovní pojištění byste si měli sjednat vždy, když plánujete vyrazit za hranice. Nejlevnější cestovní pojištění vyjde jen na pár korun denně, ale dokáže vám ušetřit spoustu starostí i peněz. Navíc si jej můžete vyřídit v pohodlí domova a online.
S naším cestovním pojištěním online si vyberete z nabídek největších pojišťoven na trhu a tu pravou pojistku najdete během několika minut. Po zaplacení platební kartou přes internet bude pojištění platné od půlnoci následujícího dne až do data návratu do ČR.

Cestovní pojištění online u YesPojištění.cz

Sjednejte si cestovní pojištění přes srovnávač YesPojištění.cz a získejte nižší cenu než na kamenných pobočkách pojišťoven. Díky našemu online srovnání cestovního pojištění uvidíte všechny nabídky pojistek od největších tuzemských pojišťoven na jednom místě a snadno je mezi sebou porovnáte podle nejdůležitějších parametrů.
Vyberte si nejlevnější cestovní pojištění nebo to se širokým rozsahem služeb, sjednejte jej online včetně připojištění a zaplaťte platební kartou – vše zvládnete do několika minut.

Jak funguje naše kalkulačka cestovního pojištění?

main-page

Do kalkulačky zadáte základní údaje o druhu cesty, délce pobytu a věku pojišťovaných osob.

main-page

Kalkulačka cestovního pojištění vám najde nejlevnější cestovní pojištění a srovná nabídky i podle rozsahu krytí.

main-page

Vybranou nabídku si můžete rovnou sjednat a zaplatit online včetně připojištění.

Podle čeho vybírat cestovní pojištění online?

Tento typ pojištění nabízí téměř každá pojišťovna v ČR. Podle čeho byste se měli v nabídkách orientovat?

– Výše pojistného plnění – určuje maximální limit pro výlohy. Pokud cestujete v rámci Evropské unie, činí optimální limit pojistného plnění alespoň 1 500 000 Kč. Jestliže chcete navštívit vzdálenou exotickou destinaci, měl by limit pojistného plnění dosahovat alespoň 5 000 000 Kč.
– Možnost repatriace čili dopravení zpět do vlasti.
– Možnost různých typů připojištění.
– Odpovědnost za škodu způsobenou třetí osobě.
– Plnění v případě smrti nebo trvalých zdravotních následků.

Dále je samozřejmě důležité renomé společnosti, zkušenosti jejích klientů a v neposlední řadě také cena. Ta by měla odpovídat šíři nabízených služeb, proto si u nejlevnějšího cestovního pojištění vždy pečlivě zkontrolujte, na které služby s ním máte nárok.

Na koho se nevztahuje běžné cestovní pojištění

Standardní cestovní pojištění se obvykle nevztahuje na těhotné, seniory, dlouhodobě nemocné osoby, adrenalinové nadšence a domácí mazlíčky. Pro tyto osoby a zvířata je nutné sjednat speciální pojistku nebo vhodné připojištění. Platnost vybrané pojistky pro různé typy pojištěnců najdete vždy v pojistných podmínkách daného produktu.

Připojištění k cestovnímu pojištění

K cestovnímu pojištění si můžete sjednat řadu připojištění, díky kterým budete na cestách chráněni ještě lépe. Doplňkové pojistky stojí jen pár korun navíc a vyplatí se zejména aktivním dovolenkářům nebo osobám se zdravotními riziky. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří:

– Připojištění rizikových sportů – cestovní pojištění se obvykle vztahuje na rekreační sporty (například plavání, fitness, házená, aerobik či bowling). Pro provozování náročnějších a extrémních sportů si budete muset sjednat vhodné připojištění. Seznam nejběžnějších rizikových, extrémních a nepojistitelných sportů najdete zde, konkrétně pro danou pojistku pak v pojistných podmínkách pojišťovny.
– Cestovní připojištění odpovědnosti za škodu – klasické pojištění občanské odpovědnosti mívá omezenou územní platnost (zpravidla na území ČR a EU). Pokud tedy někomu nechtěně způsobíte zdravotní újmu nebo materiální škodu v dalekém zahraničí, vyplatí se mít sjednáno cestovní připojištění odpovědnosti.
– Připojištění zavazadel – základní krytí ztráty a krádeže zavazadel poskytuje již standardní cestovní pojistka. Máte však možnost si svůj majetek ochránit vyšší pojistnou částkou nebo pro více situací prostřednictvím připojištění.
– Připojištění dokladů – pojištění ztráty nebo krádeže dokladů v zahraničí vám může významně usnadnit návrat domů z exotických destinací. Evropské doklady jsou totiž v některých zemích velmi žádané a k jejich odcizení tam dochází velmi často.
– Připojištění storna zájezdu – pokud před cestou náhle onemocníte nebo vám kvůli autonehodě uletí letadlo, může si cestovní kancelář naúčtovat storno poplatky. Připojištění storna zájezdu vás v takovém případě ochrání a o své peníze nepřijdete.
– Připojištění chronických onemocnění – klasické cestovní pojištění se v základní variantě obvykle nevztahuje na závažné nemoci či chronické zdravotní problémy. Pokud na dovolenou vyrazíte po ambulantním zákroku, hradí připojištění chronických onemocnění i možné komplikace, které by mohly nastat během cesty.
– Připojištění asistenčních služeb – asistenční službu na telefonu můžete prostřednictvím připojištění rozšířit i pro situace nesouvisející se zdravotní péčí: například pro právní pomoc, pomoc se zajištěním náhradních cestovních dokladů, pomoc s tlumočením, pro vyhledání turistických a jiných informací včetně zajištění nezbytného náhradního ubytování.


nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page