PILLOW POJIŠŤOVNA

Pillow

Pro váš klidný spánek. Tak zní motto Pillow pojišťovny, pojišťovny s přátelským přístupem a profesionálními službami. Chcete se o nejrychleji rostoucí české pojišťovně a vítězi soutěže o nejlepší novinku roku 2020 v pojištění dozvědět více?

Jak to všechno začalo?

Pillow pojišťovna svou existenci započala pod názvem První klubová pojišťovna – její vizí bylo zlepšit vztahy s klienty a zreformovat zkostnatělou korporátní komunikaci. V roce 2015 získala pojišťovací licenci od České národní banky a zanedlouho poté spustila svůj provoz. O čtyři roky později Pillow zdokonalila svou strategii a změnila název, pod kterým funguje dodnes.

pillow pojišťovna

Na jakých principech Pillow funguje?

Na rozdíl od tradičních pojišťoven Pillow snížila své náklady a vymezila je konkrétním procentem z vybraného pojistného. Pojistné využívá na vyplácení náhrad škod svým klientům – finanční prostředky, které na konci kalendářního roku zůstanou nevyužité, rozděluje spravedlivým dílem v rámci pojišťovny a mezi klienty, kterým za uplynulý rok nebylo vypláceno pojistné plnění. „Peníze, které platíte za pojištění, bereme stále jako vaše. Pouze dohodnutou část použijeme na náklady a vše ostatní použijeme na škody. Pokud něco zbyde, rozdělíme se s vámi o zisk. Pěkně půl na půl,“ vysvětluje pojišťovna na svých webových stránkách. Pillow pojišťovna si zakládá na přehlednosti a upřímné a férové komunikaci. Pojišťovnictví Pillow baví a snaží se o budování a prohlubování důvěry, co se tohoto oboru týče. Pillow jde vstříc pozitivně naladěným zítřkům, ale také drží krok s dobou. Od svého počátku striktně dodržuje plně digitální formát. Veškerá komunikace s klientem probíhá na elektronické bázi. Například pojistnou smlouvu zákazník nepodepisuje fyzicky, stvrzuje ji převedením první platby na účet společnosti. Když jde o pojištění vozidla, stačí, když ho klient nafotí (najeté kilometry, celkový stavapod.). Samozřejmostí je aplikace poskytující přehled smluv, stav Pillow peněženky nebo chat s pojišťovnou.


Produkty Pillow pojišťovny

Pillow pojišťovna obsadila 1. příčku v kategorii Pojišťovací inovátor roku 2020 v soutěži Nejlepší pojišťovna, vyhlašované ekonomickým deníkem Hospodářské noviny. Veřejnost svým hlasováním jako vítězný produkt zvolila Pillow pojištění vozidel, které skýtá hned několik inovací přepisujících zaběhlá pojišťovnická pravidla.

Pillow pojišťovna poskytuje povinné i havarijní pojištění, pojištění majetku a pojištění úrazu a nemoci. Všechno přehledně, přátelsky, ale hlavně profesionálně.

Chcete si porovnat ceny i jiného pojištění? Využijte naše kalkulačky.

Mohlo by vás zajímat:

Jednotná dálniční známka pro celou EU
Kupní smlouva na auto


nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page