SLAVIA POJIŠŤOVNA

Slavia pojišťovnaSlavia pojišťovna má kořeny velice těsně spjaty s počátky pojišťovnictví v Čechách. Navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí – Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavie.

Historie Slavia pojišťovny

Základy Slavia pojišťovny byly položeny již v roce 1868, za vlády rakousko-uherské monarchie. Pojišťovna v následujících desetiletích zaznamenala nebývalý rozvoj a stala se uznávanou finanční institucí s mezinárodní působností. Slavia pojišťovna působí v oblasti neživotního pojištění. Poskytuje celé spektrum pojistných produktů pro firmy, podnikatele i občany. Významný milník v životě pojišťovny představuje její vstup do silné finanční skupiny SPGroup, jejíž součástí se stala v dubnu 2006. Od této doby dochází k mohutnému rozvoji Slavia pojišťovny a k upevňování její pozice na trhu pojištění. Její nový majitel Capital Management Company, a. s. – člen skupiny SPGroup – je společnost s dlouholetým a velmi úspěšným fungováním na pojistném trhu v České republice.

Největší ryze česká pojišťovna

Slavia pojišťovna je ryze česká společnost. Slavia pojišťovna je největší českou pojišťovnou, která je v ČR pevně zakořeněna. Český vlastník dobře rozumí lokálnímu prostředí, své zisky daní v ČR a kontinuálně buduje českou pojišťovnu pro místní trh. Pojišťovna není nucena plnit požadavky nadnárodního vedení sídlícího mimo ČR. Společně s partnery vytváří přirozené firemní prostředí, které pozitivně ovlivňuje i přístup ke klientům.

Slavia pojišťovna – dynamicky se rozvíjející hráč na trhu

Slavia pojišťovna působí na pojistném trhu jako 100% česká společnost zaznamenávající mimořádně dynamický rozvoj. Specializuje se zejména na průmyslové pojištění, pojištění motorových vozidel a soukromé zdravotní pojištění českých občanů i cizinců. Je řádným členem České asociace pojišťoven a České kanceláře pojistitelů s povinným ručením.

Silné kapitálové zázemí

Slavia pojišťovna je vzhledem k objemu pojišťovacích rizik velmi dobře kapitálově vybavena. Její příslušnost k významné finanční skupině SPGroup jí dává přístup k dalším zdrojům, které využívá ve prospěch svých klientů.

Zajištění na špičkové úrovni

Zajištění Slavia pojišťovny garantují jako hlavní zajistitelé Partner Re a Swiss Re s kvalitním ratingem A+. Pro pojištění majetku dosahuje kapacita zajištění 720 milionů Kč na pravděpodobnou maximální škodu u jednotlivého rizika. Pojišťovna je zajištěna i na katastrofické škody.

Odborníci v pojišťovnictví

Hlavním faktorem úspěšného rozvoje firmy jsou lidé. Slavia pojišťovna disponuje týmem vysoce profesionálních manažerů a specialistů, kteří mají v oblasti pojišťovnictví značné zkušenosti a ve své profesi dosáhli již významných úspěchů.

U Slavia pojišťovny můžete sjednat následující produkty:

– povinné ručení a havarijní pojištění s možností doplňkových připojištění
– pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti
aktuálním monopolu v poskytování zdravotního pojištění cizinců
– cestovní pojištění pro turistické i pracovní pobyty
– cestovní EUROpojištění
(celoroční pojištění pro opakované turistické a pracovní cesty)
– pojištění psů a koček
– úrazové pojištění
– pojištění bezkrevní léčby
– pojištění průmyslu a podnikatelů

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page