ALLIANZ POJIŠŤOVNA

Allianz

Allianz pojišťovna je v České republice jednou z těch nejoblíbenějších pojišťoven. Její hlavní výhodou je totiž nejen vstřícnost a přívětivost ke klientům, ale i nabídka velké volnosti, co se pojistných limitů u veškerých druhů pojištění týče. Dnes vám ji právě proto představíme o něco blíže.

Allianz pojišťovna a její historie

Allianz pojišťovna působí na českém trhu od roku 1993. Vznikla ale již v roce 1890 v Německu a momentálně sídlí mateřská společnost Allianz SE (SE jako evropská akciová společnost) v německém Mnichově. CEO celé Allianz SE je Oliver Bäte a v rámci celé Allianz Group je celosvětově pojištěno více jak 80 milionů klientů. S tímto počtem klientů se již od roku 2014 umístila pojišťovací skupina mezi největší pojišťovnu světa a dodnes se drží na předních místech srovnávacích žebříčků. Celosvětově zaměstnávala společnost k roku 2017 více než 140 tisíc zaměstnanců. Pojišťovna Allianz je známá i na poli sponzoringu. Známá je například její účast na sponzoringu závodů Formule 1, známým partnerem pojišťovny je tým Mercedes GP Petronas. Známý je ale i mnichovský stadion Allianz Arena, kde odehrává domácí zápasy známý tým FC Bayern Mnichov. V České republice nabízela pojišťovna v začátcích pouze produkty životního pojištění, dnes nabízí celou škálu životních a neživotních pojišťovacích produktů. V roce 1997 se pojišťovna rozrostla o Allianz penzijní společnost a momentálně představenstvu předsedá Dušan Quis.

allianz pojišťovna

Jaké produkty pojišťovna Allianz nabízí?

Pojišťovna Allianz nabízí svým klientům různé druhy životního a neživotního pojištění. Mezi hlavní výhody pojištění od Allianz patří především vysoká výše pojistných limitů, které jsou u některých pojištění dokonce neomezené.


Cestovní pojištění Allianz

Allianz pojišťovna nabízí svým klientům produkt cestovního pojištění Allianz. Rozděluje jej do tří variant, a to na krátkodobé pojištění cest, opakované pojištění cest v jednom roce či na celoroční cestovní pojištění. U každé z těchto variant pojištění si pak můžete vybrat ze tří různých variant balíčků s rozdílnými pojistnými limity, a to z varianty „Základ“, „Optimal“ a „Exkluziv“.


Povinné ručení Allianz

Povinné ručení Allianz pojišťovny dosahuje na českém trhu na jeden z nejvyšších pojistných limitů vůbec. Pojištění si totiž můžete zvolit od základní zákonné výše 35 milionů korun, až do horentní sumy 200 milionů korun. V rámci pojištění pak pojišťovna garantuje základní asistenční a právní poradenské služby zdarma.


Havarijní pojištění Allianz

Mezi další důležité pojištění patří i havarijní pojištění Allianz. Pojišťovna Allianz jej nabízí ve formě ALLRISK (rozšířená varianta) a MINIRISK (omezenější varianta). Výhodou pojištění je fakt, že rizika si můžete libovolně zvolit podle vlastního pocitu a uvážení, přičemž spoluúčast u havarijního pojištění znáte předem a je tedy fixní.


Další zajímavé produkty Allianz pojišťovny

Pojišťovna nezapomíná ani na produkty pro domácnosti a nabízí např. pojištění domácnosti či domů a budov, pojišťuje v rámci domácností i odpovědnost, pojišťuje bytové domy s vícerem bytových jednotek či rekreační budovy v podobě chat a chalup.
Pokud byste měli zájem i o životní pojištění Allianz, tato pojišťovna nabízí pojištění pro jednu osobu, pro děti či pro celou rodinu. Zároveň si můžete v rámci pojišťovny sjednat penzijní pojištění či využít služeb zprostředkovatelských. Pojišťovna totiž nabízí službu zprostředkování účelových i neúčelových úvěrů, stavebního spoření, ale i různé možnosti investování u jejich obchodních partnerů jako např. Wüstenrot hypoteční banka a.s. či Moneta Money Bank a.s.
Kontakt na asistenční službu: +420 241 170 000


nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page