UNION POJIŠŤOVNA

Union pojišťovnaPojišťovna Union na českém trhu zatím není jedním z dominantních hráčů. To ale paradoxně neškodí kvalitě nabízených služeb cestovního pojištění, a proto se dnes na konkrétní produkty této původem slovenské pojišťovny podíváme zblízka.

Union pojišťovna aneb vhled do její historie

Pojišťovna Union byla na Slovensku založena roku 1992 a stala se za posledních více než 25 let solidním hráčem na trhu životních i neživotních pojišťovacích produktů. V roce se společnost stala součástí nizozemské společnosti Eureko B.V. Ta se ale v roce 2011 rovněž přeměnila, a to spojením s Achmea N.V. na Achmea B.V. Jako mateřskou společnost dnes představuje nadnárodní gigant Achmea B.V.
Union pojišťovna si udává několik cílů. Jedním z nich je i neustálý posun v segmentu cestovního pojištění a získání co možná největšího tržního podílu v této kategorii. Cíle chce dosáhnout především soustředěním se na online sféru cestovního pojištění. Pojišťovna Union se rovněž netají tím, že chce podporovat mladou generaci, a tak aktivně podporuje nové talenty v rámci programu Junior Achivement SR.
Pojišťovna Union se na českém trhu momentálně snaží o co možná největší rozmach. Česká pobočka sídlící v Praze nabízí českým klientům jak tuzemské, tak i zahraniční cestovní pojištění, či pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. V odvětví pojištění cestovních kanceláří se Union pojišťovna vyznamenala především v roce 2009, kdy pomohla odškodnit více než 13 tisíc klientů zkrachovalé cestovní kanceláře. V České republice takto pojišťuje více než 100 cestovních kanceláří.

Pojišťovna Union a její produkty na českém pojišťovnickém trhu

Union pojišťovna se na českém pojišťovnickém trhu zatím zaměřuje na produkty cestovního pojištění. Svým klientům nabízí cestovní pojištění po Slovenské i České republice, do celého světa, celoroční cestovní pojištění, ale i speciální typ cestovního pojištění pro držitele karty EYCA (Evropská karta mládeže) či pojištění účastníků zájezdů. Pro firmy nabízí pojišťovna speciální typ pojištění obecné odpovědnosti a odpovědnosti silničního dopravce, majetku, osob a pojištění cestovních kanceláří proti úpadku a pojištění odpovědnosti z jejich provozu.Jak by vypadalo cestovní pojištění po České republice?

Období lyžování je tu, a tak se mnoho Čechů obrací na pojišťovny s žádostí o tuzemské cestovní pojištění. Pojišťovna Union nabízí tuzemské cestovní pojištění již od 2 korun za den, konkrétně můžete volit mezi variantou HORY, RELAX a KOMPLET. Varianta HORY pokrývá náklady na technickou pomoc při záchranné akci a týdenní pojištění dospělé osoby by spolu s 5% slevou za sjednání online vyšlo na 20 Kč. Pojištění RELAX nabízí svým klientům krytí odpovědnosti do 2,5 milionů korun, škody zavazadel do 40 tisíc korun a úrazové pojištění do 600 tisíc korun. To vše za týdenní cenu 53 Kč pro dospělého cestovatele. Varianta KOMPLET kombinující dvě předešlé varianty by dospělého klienta na týden vyšla na celkovou cenu 73 Kč včetně 5% slevy za sjednání online.

Pojišťovna Union a cestovní pojištění do světa

Výhodou cestovního pojištění do světa od pojišťovny Union je nová možnost pojištění vašeho vozidla a především pojištění léčebných výloh bez limitu, což v dnešní době stále ještě není standardní mezi všemi pojišťovnami. Cestovní pojištění do světa si můžete sjednat ve čtyřech variantách, a to VLASTNÍ, BASIC, STANDARD a OPTIMUM.

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page