Potřebujete pojistit Váš kamion?
Hledáte nejvýhodnější pojištění na trhu?

Pojištění kamionů
online

ONLINE
sjednání
je plně ONLINE
RYCHLE
hotové
za 5 minut
BEZ PROBLÉMŮ
Poradce
na telefonu

Pojištění kamionů
na míru pro Vás

main-page

SROVNÁNÍ POJIŠTĚNÍ KAMIONŮ OD VĚTŠINY POJIŠŤOVEN NA ČESKÉM TRHU.

main-page

VYŘÍZENÍ VEŠKERÉHO PAPÍROVÁNÍ ONLINE. NEJJEDNODUŠŠÍ POJIŠTĚNÍ NA TRHU.

main-page

PŘIPRAVÍME VÁM INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU PŘESNĚ PRO VAŠE POTŘEBY.

main-page

NAJDEME PRO VÁS NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU POJIŠTĚNÍ KAMIONU NA TRHU.

Důvody, proč si sjednat pojištění kamionu

main-page

SJEDNÁNÍ
JE PLNĚ ONLINE

main-page

HOTOVÉ
ZA 5 MINUT

main-page

PORADCE
NA TELEFONU

Povinné ručení kaminů v České republice

Pojištěný musí být každý kamion, který se účastní provozu na pozemní komunikaci v ČR. Samozřejmě ze Zákona o provozu silničních vozidel musí mít každý kamion uzavřené pojištění, chcete-li povinné ručení kamionu. Povinné ručení na kamion patří k těm nejdražším na trhu motorových vozidel. Proč? Kamion patří k těm největším účastníkům silničního provozu a pojišťovny jej tedy berou jako jednoho z nejvíce rizikových vzhledem k velikosti, hmotnosti, nájezdu a samotnému charakteru nehod.
Určitě si vždy včas uzavřete pojištění kamionu. Povinné ručení na kamion musí být vždy platné, i třeba cestou na stanici technické kontroly by samotné uplatňování škody na pojišťovně bylo velmi problematické. Opravdu se tedy nevyplatí mít nepojištěný kamion třeba i jeden jediný den. Zároveň by majitelé kamionů neměli podceňovat sjednání dostatečného limitu plnění škod. Ze zákona je povinný limit 35 na 35 milionů Kč, kdy první a druhá číslovka určují limity na škody zdraví a majetku. Právě u nákladní kamionové dopravy bohužel evidujeme ty nejzávažnější škody. Zároveň platí, že nepojištěný kamion bude sankcionován ze strany ČKP (Ćeské kanceláře pojistelů), od roku 2017 opět ČKP bude hlídat nepojištěná vozidla a udělat pokuty zpětně i za nepojištěné období.
Počítejte s opravdu velkými rozdíly v nabídkách pojišťoven na Vaše pojištění kamionu. Proč?
– Pojišťovny mají různé segmentační modely určující rizikovost právě Vašeho kamionu
– Pojišťovny hodnotí jinak škodní historii Vašeho kamionu
– Pojišťovny mají v pojištění kamionu různé kmeny a jsou velké rozdíly ve správě flotilového pojištění

Proč si spočítat povinné ručení kamionu u nás?

– Odborné srovnání nabídek pojišťoven a získání kvalitní a výhodné nabídky pro Vás
– Lze platit ihned online kartou či přes internet
– Všechny dokumenty k Vaší pojistce dostanete obratem na Vaši emailovou adresu
– Plná škála možných připojištění a asistencí napříč pojišťovacím trhem

Důležité informace před sjednání pojištění kamionu

Udělejte si kalkulaci ke sjednání pojištění kamionu v našem kalkulátoru a ušetříte tak nejenom čas, kdy nebude muset obíhat pojišťovny jednotlivě, ale zároveň ušetříte značnou finanční částku.


Jak funguje sjednání povinného ručení na kamion?

main-page

Vezměte si svůj technický průkaz (na kalkulaci stačí malý TP) a vložte do kalkulačky požadované údaje

main-page

Naše kalkulačka Vám ihned spočítá tu nejvýhodnější nabídku na povinné ručení kamionu.

main-page

Pojištění kamionu vzniká zaplacením. Tudíž pojištění je platné ihned po zaplacení. Je možné zaplatit převodem či kartou online.

Proč poptat pojištění kamionu právě u nás?

Do naší kalkulačky zadáte údaje o Vašem kamionu pouze jednou. Díky námi sjednávaným objemům do pojišťoven jsou naše nabídky ve většině případů výhodnější než u fyzických makléřů. Spočítáme za Vás většinu nabídek od pojišťoven a navrhneme Vám Ty, které Vám budou nejvíce vyhovovat a zároveň s tou nejlepší cenovkou pojištění kamionu. Můžete u nás nabídku dynamicky měnit, zvolit připojištění dle Vašich potřeb a zvolit správný rozsah asistenčních služeb. Jaké jsou tedy hlavní výhody naší nabídky pojištění kamionu:
– Lehký výběr nejvýhodnější pojištění kamionu – přehledná nabídka od několika pojišťoven najednou.
– Jsem online makléř. Máme nízké náklady na provoz a díky velkým objemům sjednávaným do pojišťoven jsem Vám schopni nabídnout exkluzivní ceny.
– Sjednání online je rychlé a bezpečné. K nabídce se Vám ozve vždy makléř na telefonu a vše ohledně pojištění kamionu Vám vysvětlí od A až do Z.
– Můžete využít i slev do dalších pojištění jako jsou: havarijní pojištění kamionu, Finanční způsobilost dopravce, Odpovědnost řidiče za škodu, pojištění nákladu a další.Podle čeho si vybírat povinné ručení na kamion?

Povinné ručení na kamion je stejně jako u ostatních účastníků provozu na veřejných komunikacích opravdu povinné ze zákona. Doporučujeme si opravdu dávat pozor na nepojištěné období a tedy na začátek a konec Vašeho pojištění. I jeden nepojištěný den se může velmi prodražit. Vámi zaviněná nehoda, když nemáte pojištěný kamion, jde svými náklady zcela za Vámi jako majiteli kamionu. Česká kancelář pojistitelů sice uhradí škodu, ale obratem po Vás škodu za způsobenou nehodu bude regresovat (nárokovat).
Určitě u pojištění kamionu nepodceňujte sjednávaný limit pojištěný. Zde nedoporučujeme základní zákonný limit pojistného 35 na 35 milionů. Kde první částka znamená limit úhrady pojišťovny na škody na majetku a druhá částka limit úhrady škody na zdraví. Nejenom kvůli hmotnosti kamionu jsou právě nehody způsobené kamionem či tahačem ty nejzávažnější a tedy i nejdražší.
Další faktorem, který by řidiči kamionu neměli opomíjet je rozsah asistenčních služeb. Standardní rozsah zahrnuje územní rozsah Evropu, a nezapomeňte si zkontrolovat i rozsah asistencí například v evropské části Ruska. Určitě důležitým parametrem pro Vaše rozhodnutí je garance vyproštění a odtahu, a to jak časová tak i vzdálenostní.


Co o nás říkají klienti, kteří si přes nás sjednali pojištění kamionu?

B. EKCARHT

main-page

17.01.2023

Děkuji za rychlé sjednání pojistky i přes časovou tíšeň.

M. BROUMA

main-page

10.02.2023

Nabídka se velmi rychle upravila. Podklady dorazily v pořádku a zároveň jsem ušetřil za pojištění kamionu u Slavia pojišťovny.

J. BRABEC

main-page

18.03.2023

Kvituji ochotnou makléřku a srovnání nabídek. Havarijní pojištění kamionu bylo za výbornou cenu. Těším se na další spolupráci.

Potřebujete pojistit Váš kamion?
Hledáte nejvýhodnější pojištění na trhu?

Pojištění kamionů
online

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K POJIŠTĚNÍ KAMIONU

Musím mít pojištěný kamion?

Ano, povinné ručení musí mít každý kamion. Havarijní je též standardem téměř ve většině případů.

Lze si u Vás sjednat i pojištění více kamionů?

Ano, samozřejmě lze sjednat i flotilové pojištění kamionu. Tedy více kamionů na jednu smlouvu. Dosáhnete tak i větší slevy. Kamiony lze postupně dopojišťovat i odpojišťovat na jednu smlouvu, a tedy i fakturaci.

Jaké pojišťovny sjednávají pojištění kamionu?

Většina pojišťoven z aktuálně jedenácti pojišťoven, co nabízejí povinné ručení, nabízejí i pojištění kamionu. Nabídka je u některých pojišťoven tabulková a u některých individuální dle Vaší škodní historie či splatnosti pojištění.

Kdy a jak mohu ukončit svoji stávající smlouvu o pojištění kamionu?

S výpovědí Vám pomůže naše makléřka na telefonu. Nicméně Vaši aktuální dražší či nedostatečnou pojistku můžete vypovědět vždy po škodní události, kdy nejste spokojen s výši plnění pojišťovny či když Vám pojišťovna k výročí navýší pojistné či kdykoliv, když zašlete výpověď na pojišťovnu minimálně 6 týdnů před výročím Vaší stávající smlouvy o pojištění kamionu.

Ostatní pojištění pro dopravce

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page