pojištění traktoru

Pojištění traktoru

Spočítejte si cenu za povinné ručení traktoru a získejte tu nejlevnější povinné a havarijní pojištění.

 • Získáte to nejlevnější povinné ručení traktoru a získáte slevu na havarijní pojištění traktoru.
 • Můžete ihned zaplatit platební kartou či přes internet.
 • Všechny potřebné dokumenty k Vaší smlouvě, včetně zelené karty, posíláme ihned obratem na email.
 • Máte možnost srovnat nejširší nabídky připojištění k Vašemu novému povinnému a havarijnímu pojištění traktoru

Jedinečná nabídka pojištění traktoru pro živnostníky a podnikatele

Myslíme i na variantu, kdy si chcete pojistit více traktorů či nákladních vozidel najednou. V tomto případě jsme schopni Vám velmi předložit nabídku na celou Vaši flotilu traktorů či nákladních vozidel. Nabídka na pojištění Vašich zemědělských strojů bude o výhodnější. V tomto odvětví pojištění děláme vždy individuální a zcela současnou nabídku pro každého klienta zvlášť. Vzhledem k tomu, že patříme mezi velké distributory pojištění traktorů, tak s našimi slevami u pojišťoven můžete výrazně ušetřit.

 • Telefon: 841 333 333
 • Email: info@yespojisteni.cz

Srovnání cen povinného ručení na traktor

Následující ceny jsou přibližné. Finální cena je vždy určitě dle konkrétního typu traktoru, roku jeho výroby, majitele a okresu, kde se nachází. Proto neváhejte využít naší kalkulačky a udělat si kalkulaci ceny pojištění traktoru.

 • Povinné ručení u traktoru s RZ (registrační značky) za roční pojistné od 644 Kč za rok.
 • Povinné ručení na traktor bez RZ za roční pojistné od 376 Kč za rok.
 • Povinné ručení nákladních vozidel nad 12.000 kg za roční pojistné od 7 900 Kč za rok
 • Povinné ručení na traktor s jednou nápravou (či „kultivační“) za roční pojistné od 299 Kč na rok.
 • Havarijní pojištění u traktoru John Deere, rok výroby 2013, nová cena 2 850 000, územní platnost Evropa, spoluúčast 5%, min. 5 000 Kč, roční pojistné na All risk (všechna rizika) od 8 579 Kč.

Důležité informace před sjednáním pojištění traktoru

Udělejte si propočet na pojištění traktoru v naší online kalkulačce a ušetříte především svůj čas, ale i nemalou částku svých peněz.

Samozřejmě i na traktory se vztahuje zákonná povinnost zaplati pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, neboli povinné ručení na traktor. Traktory, kombajny, ale i ostatní nejenom zemědělskou techniku potkáváme na silnicích méně často, nicméně se vyskytují na veřejných komunikacích a tedy povinné ručení jsou jejich majitelé nuceni zaplatit zákonem. Neuzavřít si povinné ručení na traktor opravdu vřele nedoporučujeme. Prvotní škodu protistraně za Vás sice uhradí ČKP (Ćeská kancelář pojistitelů), nicméně obratem po Vás bude regresovat celou výši škody, včetně všech náhrad a úroků. Proto zároveň dbejte i včasné pojištění a navazování Vaše povinného a havarijního pojištění na traktor.

yes pojištění

Jak funguje sjednání povinného ručení na traktor?

1.Stačí si vzít Váš technický průkaz traktoru a do kalkulačky vložíte požadované údaje

2. Kalkulačka Vám obratem spočítá nejlevnější povinné ručení traktoru. Můžete si pojistku buď dle instrukcí sjednat až do konce a nebo kdykoliv nám zavolejte, na kalkulaci se podíváme společně.

3. Na konci uzavření pojistky si můžete vybrat jakou formou zaplatíte Vámi vybrané pojištění traktoru. Po zaplacení je pojistka ihned platná, zaplatit lze online kartou či převodem.


Jak sjednat havarijní pojištění traktoru?

1. Vyplníte náš poptávkový formulář – havarijní pojištění a odešlete.

2. Ihned po obdržení vaší poptávky vám individuálně spočítame nabídky havarijního pojištění a odešleme je na váš email.

3. Vybranou nabídku si u nás můžete sjednat přes telefon nebo vše vyřídíme emailem.

Co ovlivňuje výši povinného ručení na traktor?

Je to především kategorie vozidla. Ze zákona č.56/2001 Sb. rozlišujeme tři typy vozidel s označením T (tedy traktory). Vyhláškou č.341/2001 Sb. pak rozlišujeme traktory kolové a pásové, a dále rozlišujeme traktory dle světlých výšek jejich provozu v kategoriích T1, T2, T3 a T4.

Nicméně pro výpočet pojistného je pro nás důležitý údaj (a ten také zvolíte v naší kalkulačce):

 • Povinné ručení pro Traktor s RZ – registrační značkou
 • Povinné ručení pro Traktor bez RZ – bez registrační značky
 • Povinné ručení pro Traktor s jednou nápravou – kultivační traktor

Proč si vytvořit nabídku na pojištění traktoru právě u nás?

Jako jediní na internetu máme v našich kalkulačkách kompletní databázi traktorů používaných v České republice. Na základně jednou vložených údajů o Vašem traktoru Vám spočítáme spoustu variant pojištění traktoru. Další varianty pojištění můžeme domluvit telefonicky a obratem je poptat u pojišťoven. Zároveň nabízíme širokou škálu připojištění. Od asistencí, připojištění skel traktoru, úrazu řidiče traktoru aj.

povinné ručení na traktor

Podle čeho si vybrat povinné ručení na traktor?

Je několik faktorů, které můžete při vybrání finální nabídky zvážit. Prvotním faktorem je krytí škod dané zákonem. Minimální limit krytí je 35 na 35 milionů korun. První údaj je krytí rizika na škody na majetku a druhý na zdraví. Ačkoliv se to nezdá, tak v současné době pojišťovny již mají stovky škod, které tyto limity překročily. Zejména pak v limitu zdravotním. Se změnou občanského zákoníku se zdravotní škody (citové újmy, doživotní náhrada přijmů aj.) několikanásobně navýšily. Proto zvažte sjednání povinného ručení i s vyšším limitem.

Druhým faktorem pro sjednání povinného ručení traktoru bývá většinou cena s kombinací zvolené pojišťovny. V současné době nabízí povinné ručení na traktor 11 pojišťoven (pojišťovna Wüestenrot již od roku 2016 přechází pod pojišťovnu Allianz). Povinné ručení na traktor v současné chvíli nabízejí tyto pojišťovny, a od všech jsme Vám schopni zjistit tu nejlepší cenu:

 • Allianz pojišťovna
 • Axa pojišťovna
 • Česká pojišťovna
 • Česká podnikatelská pojišťovna
 • Direct pojišťovna
 • Generali pojišťovna
 • Hasičská vzájemná pojišťovna
 • Kooperativa pojišťovna
 • Slavia pojišťovna
 • Uniqa pojišťovna

povinné ručení traktoru

Při výběru samotného povinného ručení nejsou v sazebnících pojišťoven ohromné rozdíly. V okamžiku ovšem, kdy zvolíte jedno z připojištění či havarijní pojištění traktoru allrisk, či zvolíte pojištění traktoru jako stroje allrisk, rozdíly v pojistném jsou již markantní. Proto využijte našich služeb a pro porovnání pojištění traktoru zvolte poptávku skrze nás a výrazně ušetřete!

Co o nás říkají klienti, kteří si u nás sjednali pojištění traktoru?

Často kladené otázky k pojištění traktoru

Kdy dostanu zelenou kartu k pojištění traktoru?

Zelenou kartu dostane ihned (obratem) do emailu, spolu s pojistnou smlouvu. Pro Policii ČR je to zcela dostačující. Originál zelené karty obdržíte ke své pojistce traktoru do tří pracovních dní poštou.

Když si sjednám k povinnému ručení traktoru i havarijní pojištění, lze získat slevu?

Ano, lze. Připravíme pro Vás kalkulaci havarijního pojištění traktoru. Vy si vyberete nejlepší nabídku. Téměř každá pojišťovna nabízí slevu za propojištění a spolu s naší slevou dostane velmi zajímavou nabídku na povinné plus havarijní pojištění traktoru.

Mohu pojistit více traktorů na jednu smlouvu?

Ano, určitě. Lze sjednat flotilovou smlouvu na pojištění více traktorů. Na jedné smlouvě pak máte seznam vozidel – traktorů, dostáváte jedno vyúčtování – fakturu. Nabídka je vždy individuální a dostanete ji do 24 hodin. Vše poptáme u pojišťoven za Vás.

Kdy mohu ukončit svoji stávající smlouvu na pojištění traktoru a uzavřít si novou?

Před novou pojistkou za Váš traktor je potřeba vypovědět Vaší stávající smlouvu. Je nutné tak oficiálně učinit 6 týdnů před výročím stávající smlouvy a to doporučeným dopisem na stávající pojišťovnu. Datum výročí pojištění Vašeho traktoru naleznete, jak v pojistné smlouvě, tak i na zelené kartě.

havarijní pojištění traktoru

 

Pojištění traktoru
5 (100%) 4

TOPlist