Hledáte nejvýhodnější cenu za povinné ručení pro váš traktor?
POTŘEBUJETE POJISTIT VÁŠ PRACOVNÍ STROJ?

Pojištění traktorů
jednoduše online

ONLINE
sjednání
je plně ONLINE
RYCHLE
hotové
za 5 minut
BEZ PROBLÉMŮ
Poradce
na telefonu

Pojištění
na míru pro Vás

main-page

SROVNÁNÍ POJIŠTĚNÍ TRAKTORŮ OD VĚTŠINY POJIŠŤOVEN NA ČESKÉM TRHU.
VŠECHNY POTŘEBNÉ DOKUMENTY K VAŠÍ SMLOUVĚ, VČETNĚ ZELENÉ KARTY, POSÍLÁME IHNED NA VÁŠ EMAIL.

main-page

MÁTE MOŽNOST SROVNAT NEJŠIRŠÍ NABÍDKY PŘIPOJIŠTĚNÍ K VAŠEMU NOVÉMU POVINNÉMU A HAVARIJNÍMU POJIŠTĚNÍ TRAKTORU.

main-page

MOŽNOST PROVÉT PLATBU ZA POJIŠTĚNÍ TRAKTORU PLATEBNÍ KARTOU ONLINE.

main-page

PŘI SJEDNÁNÍ HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ NA VÁŠ TRAKTOR ZÍSKÁTE DALŠÍ SLEVU.

„Vše, co potřebujete vědět před sjednáním pojištění traktoru“

main-page

SJEDNÁNÍ
JE PLNĚ ONLINE

main-page

HOTOVÉ
ZA 5 MINUT

main-page

PORADCE
NA TELEFONU

Důležité informace před sjednáním pojištění traktoru

Samozřejmě i na traktory se vztahuje zákonná povinnost zaplati pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení na traktor. Traktory, kombajny, ale i ostatní nejenom zemědělskou techniku potkáváme na silnicích méně často, nicméně se vyskytují na veřejných komunikacích a tedy povinné ručení jsou jejich majitelé nuceni zaplatit zákonem. Neuzavřít si povinné ručení na traktor opravdu vřele nedoporučujeme. Prvotní škodu protistraně za Vás sice uhradí ČKP (Česká kancelář pojistitelů), nicméně obratem po Vás bude regresovat celou výši škody, včetně všech náhrad a úroků. Proto zároveň dbejte i včasné pojištění a navazování Vaše povinného a havarijního pojištění na traktor.

Jedinečná nabídka pojištění traktoru pro živnostníky a podnikatele

Myslíme i na variantu, kdy si chcete pojistit více traktorů či nákladních vozidel najednou. V tomto případě jsme schopni Vám velmi předložit nabídku na celou Vaši flotilu traktorů či nákladních vozidel. Nabídka na pojištění Vašich zemědělských strojů bude o výhodnější. V tomto odvětví pojištění děláme vždy individuální a zcela současnou nabídku pro každého klienta zvlášť. Vzhledem k tomu, že patříme mezi velké distributory pojištění traktorů, tak s našimi slevami u pojišťoven můžete výrazně ušetřit.

Co ovlivňuje výši povinného ručení na traktor?

Je to především kategorie vozidla. Ze zákona č.56/2001 Sb. rozlišujeme tři typy vozidel s označením T (tedy traktory). Vyhláškou č.341/2001 Sb. pak rozlišujeme traktory kolové a pásové, a dále rozlišujeme traktory dle světlých výšek jejich provozu v kategoriích T1, T2, T3 a T4.

Nicméně pro výpočet pojistného je pro nás důležitý údaj (a ten také zvolíte v naší kalkulačce):
Povinné ručení pro Traktor s RZ – registrační značkou
Povinné ručení pro Traktor bez RZ – bez registrační značky
Povinné ručení pro Traktor s jednou nápravou – kultivační traktor


Proč si vytvořit nabídku na pojištění traktoru právě u nás?

Jako jediní na internetu máme v našich kalkulačkách kompletní databázi traktorů používaných v České republice. Na základně jednou vložených údajů o Vašem traktoru Vám spočítáme spoustu variant pojištění traktoru. Další varianty pojištění můžeme domluvit telefonicky a obratem je poptat u pojišťoven. Zároveň nabízíme širokou škálu připojištění. Od asistencí, připojištění skel traktoru, úrazu řidiče traktoru aj.


Srovnání cen povinného ručení na traktor

Následující ceny jsou přibližné. Finální cena je vždy určitě dle konkrétního typu traktoru, roku jeho výroby, majitele a okresu, kde se nachází. Proto neváhejte využít naší kalkulačky a udělat si kalkulaci ceny pojištění traktoru.

– Povinné ručení u traktoru s RZ (registrační značky) za roční pojistné od 644 Kč za rok.
– Povinné ručení na traktor bez RZ za roční pojistné od 376 Kč za rok.
– Povinné ručení nákladních vozidel nad 12.000 kg za roční pojistné od 7 900 Kč za rok
– Povinné ručení na traktor s jednou nápravou (či „kultivační“) za roční pojistné od 299 Kč na rok.
– Havarijní pojištění u traktoru John Deere, rok výroby 2013, nová cena 2 850 000, územní platnost Evropa, spoluúčast 5%, min. 5 000 Kč, roční pojistné na All risk (všechna rizika) od 8 579 Kč.


Jak funguje sjednání pojištění na traktor?

main-page


Stačí si vzít Váš technický průkaz traktoru a do kalkulačky vložíte požadované údaje.

main-page


Kalkulačka Vám obratem spočítá nejlevnější povinné ručení traktoru. Můžete si pojistku buď dle instrukcí sjednat až do konce anebo kdykoliv nám zavolejte, na kalkulaci se podíváme společně.

main-page


Na konci uzavření pojistky si můžete vybrat, jakou formou zaplatíte Vámi vybrané pojištění traktoru. Po zaplacení je pojistka ihned platná, zaplatit lze online kartou, bankovním tlačítkem či převodem.

Podle čeho si vybrat povinné ručení na traktor?

Je několik faktorů, které můžete při vybrání finální nabídky zvážit. Prvotním faktorem je krytí škod dané zákonem. Minimální limit krytí je 35 na 35 milionů korun. První údaj je krytí rizika na škody na majetku a druhý na zdraví. Ačkoliv se to nezdá, tak v současné době pojišťovny již mají stovky škod, které tyto limity překročily. Zejména pak v limitu zdravotním. Se změnou občanského zákoníku se zdravotní škody (citové újmy, doživotní náhrada příjmů aj.) několikanásobně navýšily. Proto zvažte sjednání povinného ručení i s vyšším limitem.


Nabídky od různých pojišťoven

Druhým faktorem pro sjednání povinného ručení traktoru bývá většinou cena s kombinací zvolené pojišťovny. V současné době nabízí povinné ručení na traktor 11 pojišťoven (pojišťovna Wüestenrot již od roku 2016 přechází pod pojišťovnu Allianz). Povinné ručení na traktor v současné chvíli nabízejí tyto pojišťovny, a od všech jsme Vám schopni zjistit tu nejlepší cenu:
– Allianz pojišťovna
– Axa pojišťovna
– Česká podnikatelská pojišťovna
– Direct pojišťovna
– Generali česká pojišťovna
– Hasičská vzájemná pojišťovna
– Kooperativa pojišťovna
– Slavia pojišťovna
– Uniqa pojišťovna

Při výběru samotného povinného ručení nejsou v sazebnících pojišťoven ohromné rozdíly. V okamžiku ovšem, kdy zvolíte jedno z připojištění či havarijní pojištění traktoru allrisk, či zvolíte pojištění traktoru jako stroje allrisk, rozdíly v pojistném jsou již markantní. Proto využijte našich služeb a pro porovnání pojištění traktoru zvolte poptávku skrze nás a výrazně ušetřete!


Co o nás říkají klienti, kteří si přes YesPojištění.cz sjednali pojištění traktoru?

J. POLÁK

main-page

19.04.2023

Výrazně jsem ušetřil za povinné ručení a havarijní pojištění díky týmu yespojisteni.cz, zvolil jsem pojišťovnu ČPP.

R. SUKNAR

main-page

09.06.2023

Děkuji za perfektní spolupráci na pojištění mé flotily pracovních strojů, včetně traktorů.

S. PTÁČNÍKOVÁ

main-page

18.06.2023

Děkuji Vám za rychlé vyřízení mé poptávky na pojištění dvou traktorů Zetor. Ušetřil jsem nezanedbatelnou částku a komunikace byla rychlá.

Hledáte nejvýhodnější cenu za povinné ručení pro váš traktor?
POTŘEBUJETE POJISTIT VÁŠ PRACOVNÍ STROJ?

Pojištění traktorů
jednoduše online

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K POJIŠTĚNÍ TRAKTORU

Kdy dostanu zelenou kartu k pojištění traktoru?

Zelenou kartu dostane ihned (obratem) do emailu, spolu s pojistnou smlouvu. Pro Policii ČR je to zcela dostačující. Originál zelené karty obdržíte ke své pojistce traktoru do tří pracovních dní poštou.

Když si sjednám k povinnému ručení traktoru i havarijní pojištění, lze získat slevu?

Ano, lze. Připravíme pro Vás kalkulaci havarijního pojištění traktoru. Vy si vyberete nejlepší nabídku. Téměř každá pojišťovna nabízí slevu za připojištění a spolu s naší slevou dostane velmi zajímavou nabídku na povinné plus havarijní pojištění traktoru.

Mohu pojistit více traktorů na jednu smlouvu?

Ano, určitě. Lze sjednat flotilovou smlouvu na pojištění více traktorů. Na jedné smlouvě pak máte seznam vozidel – traktorů, dostáváte jedno vyúčtování – fakturu. Nabídka je vždy individuální a dostanete ji do 24 hodin. Vše poptáme u pojišťoven za Vás.

Kdy mohu ukončit svoji stávající smlouvu na pojištění traktoru a uzavřít si novou?

Před novou pojistkou za Váš traktor je potřeba vypovědět Vaší stávající smlouvu. Je nutné tak oficiálně učinit 6 týdnů před výročím stávající smlouvy a to doporučeným dopisem na stávající pojišťovnu. Datum výročí pojištění Vašeho traktoru naleznete, jak v pojistné smlouvě, tak i na zelené kartě.

nemyslete na pojištění,
užívejte si život!

Sjednejte si cestovní pojištění
online do 2 minut s dokumenty
do e-mailu po zaplacení

main-page